Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z pustaka Krosno - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

469 000 zł98 m² 4 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:801 m²

Dom W stanie deweloperskim Z 2021 r. Oferujemy na sprzedaż parterowy budynek mieszkalny, jednorodzinny o powierzchni użytkowej 98 m2 usytuowany na działce o powierzchni 0,0801 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

200 000 zł200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny, w stanie surowym otwartym, przykrytym blachą. Budowę rozpoczęto w 1995 roku. Mury wykonane są z pustaka żużlowego z wewnętrznym ociepleniem ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Krosno - Oferujemy do sprzedaży luksusową willę dla wymagających. Pięknie usytuowany dom budowany z wysokiej klasy materiałów, posadowiony na działce o pow. 10 a. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

499 000 zł98 m² 5 092 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:801 m²

Dom W stanie deweloperskim Z 2021 r. Zaledwie 3.5 KM OD CENTRUM KROSNA. Oferujemy na sprzedaż parterowy budynek mieszkalny, jednorodzinny o powierzchni użytkowej 98 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

1 300 000 zł275 m² 4 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 893 m²

Krosno- oferujemy Państwu luksusową nieruchomość z pięknym ogrodem. Dom budowany pustaka, kryty gontem bitumicznym, docieplony (10 cm. styropian) posadowiony na 18,93 ar. działce. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

1 000 000 zł259 m² 3 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Krosno- oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o pow. 259 m2, posadowiony na działce o pow. 31ar. Rozkład pomieszczeń: parter: oszklony wiatrołap, przestronny hall, cztery odrębne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

350 000 zł230 m² 1 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:570 m²

Krosno. Atrakcyjna lokalizacja-oferujemy do sprzedaży murowany budynek mieszkalny o pow. 230 m2, posadowiony na działce o pow. 5,7 ara. Rozkład pomieszczeń: podpiwniczenie: hall, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

499 000 zł250 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Krosno - atrakcyjna lokalizacja - oferujemy do sprzedaży murowany budynek mieszkalny o pow.250 m2 posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o pow.5,48 ara. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

339 000 zł111 m² 3 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Rezerwacja Okolice Krosna- oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom według projektu z44a- do wykończenia, usytuowany na 10,31 ar ogrodzonej, bardzo ładnie położonej działce zaledwie 3 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krosno

Krosno,podkarpackie

2 500 zł160 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:616 m²

Krosno- oferujemy do wynajęcia luksusowy budynek mieszkalny z pełnym wyposażeniem usytuowany w centrum Krosna zaledwie 1 km od krośnieńskiej starówki. Budynek o powierzchni około 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

345 000 zł150 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Krosno- oferujemy na sprzedaż budynek w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 150 m2 (całkowita 185 m2) posadowiony na działce o powierzchni 0,0642 ha w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

195 000 zł200 m² 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:889 m²

Krosno- oferujemy na sprzedaż budynek w stanie surowym zamkniętym z potencjałem na wydzielenie dwóch odrębnych lokali mieszkalnych. Budynek wybudowany w latach 80- tych z pustaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

489 000 zł224 m² 2 183 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:686 m²

Krosno- atrakcyjna lokalizacja! Centrum miasta. Oferujemy Państwu do sprzedaży murowany budynek mieszkalny o pow. 224 m2, posadowiony na działce o powierzchni 0,0686 ha (własność 0,0437 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

599 000 zł300 m² 1 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Krosno- atrakcyjna nieruchomość, oferujemy do sprzedaży dom o pow. 300 m2, usytuowany na działce o pow. 4 ary. Budynek trzy kondygnacyjny, w którego skład wchodzą: przyziemia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

250 000 zł120 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 661 m²

Rezerwacja Zaledwie 10 km od krosna- oferujemy Państwu na sprzedaż murowany budynek mieszkalny o pow. 120 m2, częściowo po remoncie. Nieruchomość usytuowana na pięknej działce o pow. 86,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosno

Krosno,podkarpackie

310 000 zł125 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Krosno, śródmieście- oferujemy do sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o pow.125m2, posadowiony na działce o pow. 7 arów. Rozkład pomieszczeń: parter: wiatrołap, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Krosno- dom o powierzchni 200 m2, budowany z pustaka w 1980 roku, kryty blachą, docieplony, położony na 4,10 ar. ogrodzonej działce. Parter: dwa pokoje, salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

827 000 zł197 m² 4 189 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 833 m²

Krosno- oferujemy na sprzedaż rezydencję z ogrodem zimowym o powierzchni użytkowej 197,4 m2 usytuowaną na przepięknie zagospodarowanej działce o pow. 18,33 ar., obsadzonej drzewami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

290 000 zł107 m² 2 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Okolice Krosna - 5 km do centrum- oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy budynek mieszkalny do wykończenia według swoich preferencji i gustu o pow. 107 m2. Wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

785 000 zł136 m² 5 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż luksusowa posiadłość oddalona zaledwie 2 km od granic Krosna- budynek wybudowany z najwyższej klasy materiałów o powierzchni użytkowej 135,70 m2 (całkowitej 234,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

699 000 zł133 m² 5 256 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Rezerwacja Krosno, śródmieście- oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy, parterowy dom o pow. użytkowej 133 m2. Budynek posadowiony na przepięknie urządzonej 7,5 ar działce z zadaszonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

429 000 zł152 m² 2 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dwa ostatnie segmenty! Nowe Osiedle- oferujemy do sprzedaży kompleks dwóch ostatnich nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, segmenty dwupoziomowe o pow. użytkowej 152m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

899 000 zł271 m² 3 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Krosno- oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 271,42 m2 usytuowany przy drodze lokalnej z daleka od zgiełku miasta a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Turaszówka

Turaszówka,Krosno

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom murowany wolnostojący na działce 13 ar wraz z blaszanym oraz murowanym garażem z dodatkowym zapleczem gospodarczym. Dom znajduje się w niewielkiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosno

Krosno,wielkopolskie

327 000 zł115 m² 2 843,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Super oferta! Bez prowizji pośrednika. Stan deweloperski. Doskonała lokalizacja, wokół mnóstwo zieleni. W pobliżu nowa galeria handlowa - Galeria Familijna. Polecam na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krosno

Krosno,podkarpackie

950 000 zł550 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Sprzedam dom W krośnie - cena do negocjacji - zapraszam do obejrzenia pięknego domu Pwierzchnia działki ; 1618 m2 w tym pod zabudową ; - budynkiem mieszkalnym - budynkiem usługowo biurowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Lelewela

Traugutta,Krosno

195 000 zł90 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przedmiotem oferty jest 50% własności w nieruchomości o powierzchni 2700 m2, zabudowanej podpiwniczonym budynkiem mieszkalnym o pow. 180m2, z prawem do użytkowania parteru budynku,.