Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Krosno - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji w Krośnie, na osiedlu Tysiąclecia, przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40 m 2 w Krośnie przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

289 000 zł44,65 m² 6 473 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

UL. Staszica- 45 M2- 2 piętro Cisza i spokój w samym sercu miasta! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,65 m, usytuowane na 2 piętrze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł44,58 m² 5 944,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Krośnie na osiedlu Tysiąclecia przy ulicy J. i S. Magurów. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku co zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe Krosno

Krosno,podkarpackie

290 000 zł47 m² 6 170 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż zadbane mieszkanie na parterze- naftowa- 2 pokoje Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, z niskimi kosztami utrzymania i świetną lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 059 zł46,21 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! przedsprzedaż! Apartamenty nowa bieszczadzka Krosno to kompleks dwóch nowoczesnych budynków zlokalizowanych w centrum miasta przy ulicy Handlowej. Inwestycja obejmuje: budynek A - 8 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł50,50 m² 7 069,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Krośnie przy ul. Żwirki i Wigury.o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł42 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 42,34 m , usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej części Krosna - przy ul. Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,38 m 2 , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta - Krosno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 51m 2 w Krośnie przy ul. Lelewela (osiedle Guzikówka). Układ pomieszczeń: 2 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł44,58 m² 5 495,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,58 m , położone w Krośnie przy ul. Krakowskiej, na III piętrze. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,80 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz mieszkania z doskonałym dojazdem, położonego blisko centrum miasta zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł45,19 m² 5 067,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Krośnie przy ulicy ks. S. Staszica. Mieszkanie do remontu co daje możliwość zaaranżowania mieszkania od podstaw według swoich potrzeb i gustu łącznie ze zmianą.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51 m² 6 863 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w ocieplonym bloku na osiedlu Traugutta. Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł46,50 m² 6 860,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Krośnie przy ulicy ks. J. Popiełuszki. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 46,50 m .

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52,05 m² 5 955,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,05 m , położone na III piętrze budynku w doskonałej lokalizacji - tuż przy parku w centrum Krosna przy ul. Grodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 43m 2 , położone w Krośnie przy ul. Naftowej. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46,50 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania na obrzeżach miasta, trafiłeś we właściwe miejsce! Nasza oferta obejmuje doskonale zlokalizowane, dwupokojowe mieszkanie, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Krosno

Krosno,podkarpackie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia nowoczesne mieszkanie-kawalerkę o powierzchni 30 m 2 zlokalizowane w centrum miasta Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł45,68 m² 6 764,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Krośnie przy ulicy Lewakowskiego. Mieszkanie ma 45,68 m2 powierzchni użytkowej oraz własną piwnicę o powierzchni 6 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,80 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Krośnie osiedle Markiewicza, 4. piętro gotowe do wprowadzenia! Przedmiotem oferty jest przestronne i zadbane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

298 000 zł55,10 m² 5 408,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Krośnie, przy ul. Lewakowskiego 21. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,50 m² 5 134,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w Krośnie na osiedlu Guzikówka, na 4 piętrze w bloku. Lokal o powierzchni 48,5 m , do remontu, co daje świetną okazję.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł43,95 m² 6 029,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,95m2 położonego w Krośnie na os.Magurów, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł59,56 m² 4 852 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w centrum Krosna ta oferta jest dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 59,56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł56,67 m² 5 117,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji - w centrum Krosna przy ul. Niepodległości. Mieszkanie o powierzchni 56,67.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,50 m² 6 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

> krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwu pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Kisielewskiego w Krośnie (popularna Guzikówka). Jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Krosno

Krosno,podkarpackie

536 000 zł41,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o pow. 41,86m2 wraz z dużym tarasem o łącznej pow. 36,90m2 położonego na parterze 4 kondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,53 m² 6 037 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Krosna świetna lokalizacja! uwaga! każde pomieszczenie mieszkalne posiada wyjście na balkon typu loggia! I piętro! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Krosno

Krosno,warmińsko-mazurskie

55 000 zł56,22 m² 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony pod adresem: krosno 12, usytuowany w budynku jednopiętrowym. Powierzchnia lokalu wynosi 56,22 m , dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Krosno

Krosno,warmińsko-mazurskie

49 000 zł72,61 m² 812,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony pod adresem: krosno 12, usytuowany w budynku jednopiętrowym. Powierzchnia wynosi 72,61 m , dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Krosno,podkarpackie

300 000 zł45 m² 6 729,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie (status prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) położone w Krośnie przy ul. Wróblewskiego. Lokal z dwustronną ekspozycją położony jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naftowa

Krosno,podkarpackie

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 43m 2 położone w Krośnie przy ul. Naftowej. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Krosno,podkarpackie

269 000 zł46 m² 5 818,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Krośnie przy ulicy Krakowskiej. Mieszkanie do remontu co daje możliwość zaaranżowania mieszkania od podstaw według swoich potrzeb i gustu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Guzikówka,Krosno

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ul. Lelewela w Krośnie, na cenionym i lubianym osiedlu Guzikówka. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Krosno

259 000 zł43 m² 5 988,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą Krosno, ul. Wróblewskiego w Centrum Miasta 43,25 m2, 2. piętro, bradzo dobra lokalizacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Krosno

Krosno,podkarpackie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia piękne mieszkanie o powierzchni 30 m 2 zlokalizowane w Rynku w Krośnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Krosno,podkarpackie

359 000 zł35 m² 10 198,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stapińskiego

Zawodzie,Krosno

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na wynajem niezależną część domu położoną w Krośnie. Lokal mieszkalny o powierzchni 70 m2 znajduje się na parterze budynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Krosno,podkarpackie

355 000 zł69 m² 5 144,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę na sprzedaż mieszkanie + lokal usługowo - handlowy o łącznej powierzchni 69 m2 w jednej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szklarska

Polanka,Krosno

269 000 zł41 m² 6 568,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Krośnie przy ulicy Szklarskiej. Nieruchomość znajduje się na III piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku. Powierzchnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij