Mieszkanie, ul. Staszica

Staszica, Krosno, podkarpackie

  • 289 000 zł
  • 44,65 m²
  • 6 473 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Niemie...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Staszica

Staszica, Krosno, podkarpackie

zaktualizowane:
13 maja 2026

289 000 zł

44,65 m²

6 473 zł/m²

Mieszkanie, ul. Staszica

Zaktualizowane: 13 maja 2026

289 000 zł 44,65 m² 6 473 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 289 000 zł (6 473 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 44,65 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia
  • Czynsz: 443 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Meritum Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2238

Lokalizacja

Opis nieruchomości

UL. STASZICA- 45 M2- 2 PIĘTRO

Cisza i spokój w samym sercu miasta!

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,65 m, usytuowane na 2 piętrze w spokojnej części osiedla przy ul. Staszica w Krośnie.
Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję lub wynajem. (...)

Agent

Magdalena Niemiec

796 729...

796 729 726

534 444 504

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Niemiec

796 729...

796 729 726

534 444 504

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Niemiec