Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Podchorążych, Krosno, podkarpackie

  • 310 000 zł
  • 49 m²
  • 6 326,53 zł/m²

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Podchorążych, Krosno, podkarpackie

zaktualizowane:
5 maja 2023

310 000 zł

49 m²

6 326,53 zł/m²

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Zaktualizowane: 5 maja 2023

310 000 zł 49 m² 6 326,53 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1990
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1990

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 310 000 zł (6 326,53 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 49 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1990
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na sprzedaż w Krośnie przy ulicy Podchorążych 21. Prezentowana nieruchomość to jasne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m 2 znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku wielomieszkaniowym. (...)

Kontakt

Agent

Barbara Łątka

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Barbara Łątka