Mieszkanie Krosno

Krosno, podkarpackie

  • 290 000 zł
  • 47 m²
  • 6 170 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Niemie...

Skontaktuj się

Mieszkanie Krosno

Krosno, podkarpackie

zaktualizowane:
12 maja 2026

290 000 zł

47 m²

6 170 zł/m²

Mieszkanie Krosno

Zaktualizowane: 12 maja 2026

290 000 zł 47 m² 6 170 zł/m²

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 290 000 zł (6 170 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 47 m²; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Rozkład mieszkania: piętro , jednopoziomowe
  • Czynsz: 240 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Meritum Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2237

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ ZADBANE MIESZKANIE NA PARTERZE- NAFTOWA- 2 POKOJE

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, z niskimi kosztami utrzymania i świetną lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie.

Mieszkanie o powierzchni 47 m znajduje się na parterze w solidnym, czteropiętrowym bloku z cegły. (...)

Agent

Magdalena Niemiec

796 729...

796 729 726

534 444 504

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Niemiec

796 729...

796 729 726

534 444 504

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Niemiec

Zostaw telefon, oddzwonimy