Mieszkanie, ul. Magurów
Magurów, Tysiąclecia, Krosno, podkarpackie
- 265 000 zł
- 44,58 m²
- 5 944,37 zł/m²
Ewelina Cypcar
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Magurów
Magurów, Tysiąclecia, Krosno, podkarpackie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Magurów
Zaktualizowane: 12 maja 2026
265 000 zł 44,58 m² 5 944,37 zł/m²
4/4
2
1975
przynależne na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1975Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 265 000 zł (5 944,37 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 44,58 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 1975 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 565 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: KASPRZYK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 896191
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Magurów, Tysiąclecia, Krosno, podkarpackie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Krośnie na osiedlu Tysiąclecia przy ulicy J. i S. Magurów. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku co zapewnia prywatność. Powierzchnia mieszkania wynosi 44,58 m². Do mieszkania przynależy piwnica.
Układ pomieszczeń:
- salon z balkonem loggia
- sypialnia
- kuchnia
- łazienka
- przedpokój
Media:
- czynsz - 565 zł
- dodatkowe (...)
723 026...
723 026 925