Mieszkanie, ul. Bohaterów Westerplatte

Bohaterów Westerplatte, Ks. Markiewicza, Krosno, podkarpackie

  • 349 000 zł
  • 48,64 m²
  • 7 175,16 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Kasprzyk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bohaterów Westerplatte

zaktualizowane:
12 maja 2026

349 000 zł

48,64 m²

7 175,16 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bohaterów Westerplatte

Zaktualizowane: 12 maja 2026

349 000 zł 48,64 m² 7 175,16 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 349 000 zł (7 175,16 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 48,64 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: KASPRZYK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 747193

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne i gustownie urządzone mieszkanie po remoncie w Krośnie na osiedlu ks. B. Markiewicza przy ulicy Bohaterów Westerplatte o powierzchni 48,64 m². Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku co zapewnia prywatność. Idealne do zakupu dla rodziny. Ważnymi atutami tego mieszkania jest jego lokalizacja, układ oraz świetny stan techniczny pozwalający na zamieszkanie w nowoczesnym standardzie. (...)

Agent

Paweł Kasprzyk

500 404...

500 404 115

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości