Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w centrum Krosno - Oferty sprzedaży i najmu

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

498 922 zł61,09 m² 8 167 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję nowe, komfortowe mieszkanie położone na kameralnym Osiedlu Krakowska przy ul. Elizy Orzeszkowej w Krośnie. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 964 zł55,32 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe mieszkanie w Krośnie Osiedle Krakowska, ul. Elizy Orzeszkowej Na sprzedaż oferuję nowe, komfortowe mieszkanie położone na kameralnym, nowoczesnym Osiedlu Krakowska przy ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji w Krośnie, na osiedlu Tysiąclecia, przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 53 m 2 w centrum miasta Krosna. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

365 059 zł46,21 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! przedsprzedaż! Apartamenty nowa bieszczadzka Krosno to kompleks dwóch nowoczesnych budynków zlokalizowanych w centrum miasta przy ulicy Handlowej. Inwestycja obejmuje: budynek A - 8 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł50,50 m² 7 069,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Krośnie przy ul. Żwirki i Wigury.o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł57,86 m² 6 205 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! mieszkanie W krośnie na osiedlu markiewicza położone na pierwszym piętrze Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,86 m, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60,90 m² 6 157,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,90 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Lelewela.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł161,69 m² 4 632,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1967

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Krośnie, składająca się z dwóch bezczynszowych lokali mieszkalnych w wolnostojącym budynku o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 51m 2 w Krośnie przy ul. Lelewela (osiedle Guzikówka). Układ pomieszczeń: 2 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

397 170 zł53,56 m² 7 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, ekologiczne mieszkania w kameralnym budynku w Krośnie Twoje wymarzone miejsce do życia! Z radością prezentujemy naszą najnowszą inwestycję: kompleks 5 budynków, wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,90 m² 8 797,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49,9 m , zlokalizowane na parterze budynku w ścisłym centrum - przy ul. Powstańców Warszawskich w Krośnie,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,80 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz mieszkania z doskonałym dojazdem, położonego blisko centrum miasta zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Krosno

Krosno,podkarpackie

750 000 zł147,13 m² 5 098 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie po kapitalnym remoncie W centrum miasta O łącznej powierzchni 147,13 M2! na sprzedaż lokal mieszkalny położony na parterze wolnostojącego budynku O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł45,19 m² 5 067,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Krośnie przy ulicy ks. S. Staszica. Mieszkanie do remontu co daje możliwość zaaranżowania mieszkania od podstaw według swoich potrzeb i gustu łącznie ze zmianą.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł56,29 m² 5 489,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Krośnie przy ulicy Łukasiewicza. Mieszkanie ma 56,29 m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na I piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł70,28 m² 6 389 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze, na osiedlu Tysiąclecia, posiadające 2 balkony! Możliwość dokupienia garażu! Ponadto mieszkańcy posiadają własny parking.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52,05 m² 5 955,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,05 m , położone na III piętrze budynku w doskonałej lokalizacji - tuż przy parku w centrum Krosna przy ul. Grodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,25 m² 5 627 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Krosna! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,25 m, położone w atrakcyjnej części Krosna. Mieszkanie położone na trzecim piętrze, zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45,57 m² 10 094,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w Krośnie przy ul. Handlowej. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Krosno

Krosno,podkarpackie

425 964 zł55,32 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż nowe osiedle krakowska - nowoczesne mieszkania w pobliżu centrum miasta Krosna. Kameralna inwestycja, tylko 10 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 43m 2 , położone w Krośnie przy ul. Naftowej. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Krosno

Krosno,podkarpackie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia nowoczesne mieszkanie-kawalerkę o powierzchni 30 m 2 zlokalizowane w centrum miasta Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł45,68 m² 6 764,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Krośnie przy ulicy Lewakowskiego. Mieszkanie ma 45,68 m2 powierzchni użytkowej oraz własną piwnicę o powierzchni 6 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Handlowej w Krośnie (okolice Leroy Merlin). Nieruchomość o powierzchni ok. 46.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 000 zł31,26 m² 8 925,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż! fotowoltaika I klimatyzacja W standardzie Osiedle Jaworowa w zielonej dzielnicy Krosna Turaszówka to nowoczesny, kameralny kompleks dziewięciu trzykondygnacyjnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł50 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Markiewicza w Krośnie o powierzchni około 50m2. Mieszkanie znajduje się na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Krośnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Krosno

Krosno,podkarpackie

460 000 zł45,57 m² 10 094 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krosna. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 170 zł55,31 m² 7 180,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Fotowoltaika I pompa ciepła W cenie mieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnych, energooszczędnych mieszkań znajdujących się w nowopowstałym kameralnym kompleksie pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,80 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Krośnie osiedle Markiewicza, 4. piętro gotowe do wprowadzenia! Przedmiotem oferty jest przestronne i zadbane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68,30 m² 5 710 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Krosno- oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Krosna na osiedlu Markiewicza. Blok usytuowany w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł55,10 m² 5 408,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Krośnie, przy ul. Lewakowskiego 21. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 964 zł53,08 m² 8 024,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż 10 mieszkań w kameralnym budynku realizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w krośnieńskim Śródmieściu. Inwestycja obejmuje funkcjonalne mieszkania 2-.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł59,56 m² 4 852 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w centrum Krosna ta oferta jest dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 59,56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56 m² 6 232 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Krosno śródmieście! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok. 56, położone na trzecim piętrze, zadbanego, ocieplonego bloku. Mieszkanie położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł56,67 m² 5 117,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji - w centrum Krosna przy ul. Niepodległości. Mieszkanie o powierzchni 56,67.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł110 m² 3 273 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie, położone w centrum miasta Krosna, na II piętrze w bezczynszowej kamienicy. Powierzchnia niniejszego lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość to 110m2. Na tę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Krosno

Krosno,podkarpackie

536 000 zł41,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o pow. 41,86m2 wraz z dużym tarasem o łącznej pow. 36,90m2 położonego na parterze 4 kondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł76,14 m² 5 187,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania, zlokalizowanego na parterze dwukondygnacyjnego budynku w Krośnie przy ul. Krakowskiej. Prezentowana nieruchomość obejmuje prawo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,53 m² 6 037 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Krosna świetna lokalizacja! uwaga! każde pomieszczenie mieszkalne posiada wyjście na balkon typu loggia! I piętro! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naftowa

Krosno,podkarpackie

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 43m 2 położone w Krośnie przy ul. Naftowej. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym bez windy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij